"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У студентському гуртожитку Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся конкурс «Кращий млинець», який було проведено за ініціативи студентської ради та сприяння керівництва факультету права та масових комунікацій.

На конкурс свої кулінарні вироби представили студентки 1-го курсу Аліна Стріла і Юлія Тарань і 3-го курсу – Ольга Дриль і Наталія Плохута. Млинці «Бурякові з ікрою», «Сиркові», «Жульєн» та «Метелик» вразили членів журі та вболівальників своєю формою і смаком.

За результатами конкурсу найкращими були визнані млинці «Жульєн», автором яких є Наталія Плохута. Утім, усі інші млинці також користувалися великою популярністю серед шанувальників смачної української страви. Від вдячних членів журі й добре почастованих прихильників усі дівчата-конкурсантки отримали грамоти і подарунки.

 

ВЗГ ХНУВС