Доценти кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Шоптенко та Олена Маркова взяли участь у науково-практичній конференції «Новели проектів процесуального законодавства України», яка проводилася на базі Сумського окружного адміністративного суду.

У заході взяли участь судді, науковці, працівники юстиції та представники громадськості. Під час конференції учасники обговорили такі питання: новели проекту Кодексу адміністративного судочинства України, новели проекту Цивільного процесуального кодексу України, новели проектів законів про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України, новели проекту Господарського процесуального кодексу України, впровадження «електронного суду». Винесені на розгляд теми викликали жваві дискусії та обговорення проблемних питань, сприяли обміну досвідом між науковцями та практиками у різних сферах судочинства.

Сумська філія ХНУВС