Одним із напрямів волонтерського руху в Харківському національному університеті внутрішніх справ є допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Вже кілька років поспіль факультет № 1 співпрацює з колективами виховних закладів для таких дітей.

З нагоди Дня захисту дітей, представники факультету № 1 привітали своїх маленьких друзів, відвідавши Харківський обласний будинок для дітей № 3 та Комунальний заклад «Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Для потреб малечі Харківського обласного будинку для дітей № 3 працівники та курсанти університету передали іграшки, санітарно-гігієнічні засоби та ліки, а для мешканців «Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» – солодощі, яким дуже зраділа дітвора.

Найщирішим проявом вдячності з боку дітлахів за надані подарунки стали їх щасливі посмішки.