"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ організовано експозицію, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. На ній представлені фотоматеріали про події, які розгорталися на Майдані минулого року, спогади учасників.

Герої Небесної Сотні мають стати прикладом для кожного українця. І кожний з нас повинен зробити усе для того, щоби ті смерті не були марними. Країна після трагедії стала іншою…  Власне  заради оновлення країни та усіх нас і віддали свої життя герої, котрих сьогодні вшановує Україна.

Бібліотека запрошує усіх бажаючих оглянути експозицію.

 

ВЗГ ХНУВС