"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

18–22 лютого по всій Україні пройшли жалобні заходи, присвячені трагічним подіям, які сталися на Майдані у Києві рік тому. Представники Харківського національного університету внутрішніх справ також взяли участь у Марші Гідності, який відбувся у Харкові 22 лютого в пам’ять про загиблих героїв Небесної сотні і бійців АТО.

«Для мене подвиг людей, які стояли на Майдані, відстоюючи справедливість і право України на європейський вибір, – говорить студентка факультету права і масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Атаманенко, – є прикладом мужності і патріотизму, взірцем виявлення гідності справжнього громадянина своєї держави. Я вважаю своїм обов’язком взяти участь у нинішньому Марші Гідності і висловити своїм співвітчизникам вдячність і гордість за їх подвиг».

За словами Сергія Загороднього – заступника декана факультету права і масових комунікацій, сьогодні вже не можна примусити наших громадян взяти участь у такому заході, як нинішній. «Усі, хто прийшли, – представники патріотичних організацій Харківщини, батьки та родини загиблих героїв, представники вищих навчальних закладів міста, прості харків'яни, – говорить Cергій Загородній, – зібралися біля пам’ятника Великому Кобзарю за велінням власної волі, бажанням підтримати тих, хто й сьогодні захищає нашу державу, відстоюючи право українського народу на волевиявлення і самовизначення».

Після невеликого мітингу біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку з квітами, прапорами і портретами героїв харків’яни у супроводі оркестру і колони автомобілів Автомайдану рушили по вулиці Сумській до площі Конституції, щоб іще раз продемонструвати усім: Схід і Захід – разом; народ України – єдиний.

Правопорядок під час проходження Маршу Гідності забезпечували представники правоохоронних структур, а також курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, яких постійно залучають до охорони громадського порядку під час проведення різних масових заходів. За сумлінне і відповідальне ставлення до виконання покладених на курсантів обов’язків під час проведення Маршу Гідності ректор університету генерал-полковник міліції Сергій Гусаров відзначив курсантів, задіяних у заході. Зокрема, курсанту першого курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у
справах дітей Павлу Павлюченку  ректор вручив фото на згадку з особистим підписом, на якому рядовий міліції зображений під час несення служби.

 

ВЗГ ХНУВС