У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася  першість  із баскетболу серед  курсантів і студентів університету та серед учнів спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» і гімназії № 178 «Освіта».

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – команда факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІІ місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІІ місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

ІV місце – команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

V місце – команда факультету права та масових комунікацій.

У змаганнях команд юніорів І місце виборола команда школи-інтернату «Ліцей міліції», ІІ місце, відповідно, посіла команда гімназії № 178 «Освіта».