На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця в обласних і всеукраїнських змаганнях із таких видів спорту, як боротьба самбо, панкратіон та грепплінг.

У загальнокомандному заліку з боротьби самбо на чемпіонаті ФСТ «Динамо Україна» команда ХНУВС посіла перше місце. Високі результати показали Дмитро Гончаров (1 місце у ваговій категорії 62 кг),  Микита Швець (2 місце у ваговій категорії 100 кг), Денис Савельєв (3 місце у ваговій категорії 90 кг), Денис Курдінов (2 місце у ваговій категорії 82 кг) і  Владислав Руднєв (1 місце у ваговій категорії 74 кг).

У чемпіонаті Харківської області з панкратіону та грепплінгу курсанти та студенти - спортсмени університету також посіли призові місця: Роман Курган  – 3 та 2 місця у ваговій категорії 66 кг; Микола Кононьхин – 2 місце у ваговій категорії 77 кг; Микита Бухля – 1 та 2 місця у ваговій категорії 77 кг; Олександр Бокань – 2 місце у ваговій категорії 71 кг; Олександр Ладика – 1 місце у ваговій категорії 66 кг; Гліб Растворцев – 1 місце у ваговій категорії 71 кг; Артем  Малєєв – 3 місце у ваговій категорії 66 кг; Руслан Говоруха – 1 місце у ваговій категорії 62 кг; Дмитро Воронцов – 2 місце у ваговій категорії 77 кг; Артем Новіков – 1 та 2 місця у ваговій категорії 66 кг; Олександр Гончарук – 1 місце у ваговій категорії 50 кг; Раміль Халіков – 3 місце у ваговій категорії 77 кг.

Валерій Васильович побажав спортсменам успіхів та нових перемог.