У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна інтелектуальна гра «Знавці права».

З вітальним словом до учасників звернулась завідувач кафедри юридичних дисциплін філії Оксана Панасюк, а також головний спеціаліст сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ксенія Козюля, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Сумського місцевого центру з надання БВПД Андрій Качанов, методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Вікторія Тодосійчук.

У грі взяли участь п’ять команд загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів міста Суми, а саме: «ОНІКС» (СШ № 7), «Ерудит» (СШ № 9), «Vivat lex» (СШ № 10), «Veritas» (Гімназія № 1) та команда «Діти Феміди» (Сумська філія ХНУВС). Командам необхідно було виконати шість конкурсних завдань – «Правова розминка»,  «Термінологічний тренажер», «Помисли логічно», «Правові завдання», «Хто перший?» та «Конкурс капітанів».

Оцінювало гру журі – доцент кафедри юридичних дисциплін Вікторія Панкратова, викладач кафедри юридичних дисциплін Світлана Лубенець та студентка 2 курсу Олена Єрмоленко.

Усі команди ретельно підготувалися й показали добрі результати, у чому велика заслуга вчителів, які дуже хвилювалися й водночас раділи за успіхи своїх вихованців.

Переможцями інтелектуальної гри «Знавці права» цього року стали: команда «Ерудит» (СШ № 9) – I місце; «Vivat lex» (СШ №10) та Veritas» (Гімназія №1) – II місце; «ОНІКС» (СШ №7) та «Діти Феміди» (Сумська філія ХНУВС) – III місце.

Сумська філія ХНУВС