На факультеті № 3 у рамках викладання навчальної дисципліни «Теорія держави і права» відбулася зустріч першокурсників з випускниками університету, які сьогодні навчаються в магістратурі факультету № 1 – старшим лейтенантом поліції Миколою Харченком та лейтенантом поліції Мар’яном Черхавським.

Під час навчання в університеті обидва випускники активно займалися науковою діяльністю у науковому гуртку «Актуальні проблеми теорії та історії держави і права», який очолює старший викладач кафедри теорії та історії держави і права майор поліції Іван Кріцак. За словами випускників, знання, які вони отримали, займаючись науково-дослідницькою діяльністю, стали їм в нагоді під час роботи в поліції. Микола Тихонов та Мар’ян Черхавський поділилися першим власним досвідом та враженнями від служби та зазначили, що необхідно відповідально ставитися до навчання, щоб упевнено почуватися на практиці.