"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Вийшла друком монографія «Інвестиційні перспективи України: економіко-правова модель». Автором видання є завідуюча кафедрою економіки і фінансів Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор економічних наук, професор Ольга Носова.

У монографії досліджується проблема невідповідності нормативно-правової бази регулювання іноземних інвестицій в Україні сучасним міжнародним нормам, аналізуються причини низької інвестиційної привабливості країни, пропонуються шляхи трансформації економічної політики держави у напрямку інвестиційної діяльності. Автором обґрунтовано необхідність створення економіко-правового механізму залучення іноземного капіталу в країну. На основі вивчення та узагальнення міжнародно-правового досвіду вказано на необхідність реалізації інвестиційно-інноваційної моделі розвитку, заснованої на створенні інноваційного продукту для виходу на світові ринки. Запропоновано підхід до дослідження інноваційного розвитку регіонів України на основі використання кластерного методу.

Монографія розрахована на науковців та фахівців у галузі економіки та права, викладачів, докторантів, магістрів і студентів вищої школи.

ВЗГ ХНУВС