Напередодні Міжнародного жіночого дня  8 березня бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує університетську спільноту відвідати книжково-ілюстративну експозицію  присвячену жінкам, що працюють у правоохоронній сфері.

Служба у міліцейських підрозділах з часів їх заснування вважалася суто чоловічою справою. Вперше жінок до цієї професії стали залучати з 1890 року  у Сполучених Штатах та Великобританії. Сьогодні в Україні  у правоохоронних органах  сумлінно служать тисячі жінок.

Університетська бібліотека вітає представниць прекрасної статі, які вибрали цю нелегку професію, бажає їм витримки, мужності, невичерпної енергії та завжди залишатися чарівними й привабливими берегинями домашнього вогнища.