"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Києві відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар «Торгівля людьми в Україні: сучасні виклики та шляхи протидії», що був організований Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда-Україна» спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи. В його роботі взяли участь представники усіх  регіонів України, серед яких були і представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Це – старший викладач кафедри іноземних мов Ганна Оганезова, викладач кафедри захисту інформації Олексій Рвачов та куратор проектів навчально-тренувального центру боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору (на громадських засадах) Руслан Сень.

Під час семінару із доповідями виступили представники центру «Ла Страда-Україна», Міжнародної організації з міграції в Україні, координатори проектів ОБСЄ в Україні, досвідчені тренери з профілактики торгівлі людьми. У своїх доповідях вони поділилися з учасниками семінару статистичними даними щодо поширення явища торгівлі людьми у світі та в Україні, навели приклади механізмів взаємодії між учасниками протидії торгівлі людьми, розглянули найкращі методи проведення профілактичної роботи для зменшення кількості випадків торгівлі людьми в Україні тощо.

Також під час семінару присутні обговорили проблеми обізнаності внутрішньо переміщених громадян України про прояви торгівлі людьми. Учасникам семінару було доведено дані досліджень у цій сфері, отримані під час опитування внутрішньо переміщених осіб.

Наприкінці семінару учасникам, які нещодавно закінчили тренерські курси з профілактики торгівлі людьми, що проводилися в рамках Програми з протидії торгівлі людьми в Східній Європі за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні, були вручені сертифікати тренерів. Такі сертифікати з профілактики торгівлі людьми Національної тренерської мережі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» було вручено і трьом представникам Харківського національного університету внутрішніх справ – Ганні Оганезовій, Олексію Рвачову та Руслану Сеню.

Використовуючи отримані знання та передовий міжнародний досвід з профілактики торгівлі людьми, працівники університету найближчим часом розпочнуть підготовку тренерів в університеті з числа курсантів і студентів навчального закладу, а також будуть використовувати отримані знання під час проведення профілактичних заходів в інших навчальних закладах Харківської області.

 

ВЗГ ХНУВС