Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором Сергієм Гусаровим і радником ректора Олександром Бандуркою привітали жінок – працівників університету з Міжнародним днем прав жінок і миру. Сергій Миколайович поздоровив присутніх у залі жінок від імені усіх чоловіків університету, побажав їм міцного здоров’я, благополуччя й родинного затишку, а також подякував за плідну працю на благо навчального закладу. «Важко уявити наш університет без вас, шановні жінки, – зазначив Сергій Миколайович. – Ваша сумлінна праця і відповідальне ставлення до своїх обов’язків є прикладом для багатьох». Олександр Бандурка додав: «Усе, що є прекрасного у житті – жіночого роду: дружина, родина, Батьківщина і цей рядок можна продовжувати». Тож чоловіки ще раз привітали жінок зі святом і побажали їм гарного настрою, миру та здійснення усіх найзаповітніших мрій і бажань.