"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 Березня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ традиційно пройшов конкурс краси і талантів «Міс першокурсниця». У ньому взяли участь дівчата, які  представили  факультети та інститут університету.

Цього року у шоу-програмі взяли участь п’ять представниць прекрасної статі – Анастасія Гук  від навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції; Ірина Порохня  від факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей; Ірина Марунько від факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства; Анна Трофименко від  факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми та Катерина Мазур від факультету права та масових комунікацій.

Дівчата змагалися у трьох конкурсах: «Візитка»,  «Дефіле суконь» та «Конкурс талантів».

Переможницею стала  Ірина Марунько, але усі інші учасниці були відзначені у різних номінаціях: Ірина Порохня отримала титул «Міс елегантність», Катерина Мазур – «Міс посмішка», Анастасія Гук – «Міс привабливість», Анна Трофименко  –  «Міс грація».

Переможниця конкурсу Ірина Марунько подякувала організаторам шоу, журі, усім конкурсанткам, з якими здружилася під час репетицій, глядачам і уболівальникам. Вона відзначила, що нинішня перемога для неї є надзвичайно приємним подарунком до 8 Березня. Також Ірина привітала усіх жінок зі святом, побажала щастя, миру і добра.

За словами голови журі ректора Університету культури (на громадських засадах) Юрія Янка, усі учасниці показали високий рівень підготовки, розкрили свої таланти та здібності. Як члени журі, так і глядачі отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

ВЗГ ХНУВC