Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх з справ взяла участь у спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», що проходила у Виставковому центрі «Іллінський». Захід став масштабною презентацією ринку освітніх послуг, який об’єднав провідні навчальні заклади не тільки Сумської області, а й інших областей України, представників закордонних університетів.

Виставку відвідали учні старших класів шкіл міста Суми та Сумської області. Сумська філія представила фотовиставку, презентацію студентського життя, криміналістичну виставку, інформаційні матеріали. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами та студентами філії, представниками патрульної поліції. Усі бажаючі отримали вичерпну інформацію про умови вступу до навчального закладу, особливості освітнього процесу, наукового життя, міжнародної діяльності та дозвілля.

Сумська філія ХНУВС