У рамках службової підготовки для особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове заняття. Цього разу воно було присвячене заходам безпеки під час вибуху та правилам надання першої медичної допомоги. На жаль, сьогодні випадки скоєння вибуху не є рідкістю, тож працівники правоохоронних органів потребують додаткових знань та умінь щодо того, як поводитися у надзвичайних ситуаціях. «Під час лекції, – зазначив викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки полковник міліції Ігор Власенко, – було розглянуто питання впливу вибуху на людину, які травми вона може отримати, як правильно надати першу медичну допомогу, зокрема зупинити кровотечу, адже це найперше, що треба зробити у разі поранення».

До заняття зі службової підготовки були залучені й лікарі медико-санітарної частини університету. Як зазначив лікар-терапевт Ігор Олешко, присутнім надали наочні рекомендації, продемонстрували як правильно накладати й фіксувати джгут у разі поранення, робити перев’язку та інше.

Також під час лекції було продемонстровано відеофільм.