У рамках профорієнтаційної роботи професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 полковник поліції Ірина Казанчук відвідала Пісочинський колегіум Харківської районної ради Харківської області та провела лекцію-бесіду з учнями 9-11 класів на тему «Поліція на захисті дитини від випадків насильства в сім’ї».

Вона за допомогою гри розповіла учням про види насильства в сім’ї, моделі поведінки учасників сімейного конфлікту, форми реагування працівників поліції на випадки домашнього насильства, а також роз’яснила правові засади притягнення кривдника до відповідальності за вчинення різних видів насильства в сім’ї. Особливу увагу Ірина Казанчук звернула на те, до кого потрібно звертатися дитині, якщо вона стала жертвою домашнього насильства або у разі його загрози.

Також учні дізнались про особливості навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують поліцейських.