На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ був організований круглий стіл на тему «Механізми захисту прав людини в діяльності патрульної поліції». У заході взяли участь заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в місті Суми  Віктор Свистун, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УЗПЛ НПУ Аліна Курова, викладачі та студенти Сумської філії ХНУВС.

Патрульні поліцейські розповіли про особливості своєї роботи, складності та подальші перспективи реформування поліції. Викладачі та студенти активно брали участь у діалозі: задавали запитання, ділились власними думками щодо роботи патрульних, дискутували.