Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справі взяли участь у конкурсній програмі «Кращий студент Сумщини 2017».

На початку заходу кращі студенти Сумщини отримали нагороди від керівництва області та міста. Серед представників Сумської філії ХНУВС були нагороджені студенти 4 курсу: Валентина Плескач - Грамотою Голови Сумської обласної державної адміністрації; Анастасія Байстрюченко - Грамотою Голови Сумської обласної ради; Ярослав Яцура та Неля Чмиркова  -  Грамотами  Сумського міського голови.

У конкурсній програмі «Кращий студент Сумщини 2017 року» учасники від філії отримали дипломи у наступних номінаціях: «Комплексна характеристика»  -  студентка 4 курсу Анастасія Байстрюченко; «Кращий студент громадський діяч (волонтер)»  –  студент 4 курсу Ярослав Яцура;  «Кращий студент науковець» - студентка 4 курсу Анастасія Левченко; студент 3 курсу «Кращий студент спортсмен (професіонал)» Єгор Штепа; студентка 4 курсу «Кращий студент спортсмен (аматор)» - Валентина  Плескач та студент 3 курсу «Кращий студент художньої самодіяльності (вокаліст) –  Олександр Шинкаренко.