Указом Президента України № 398/2017 Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року завідувачу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ доктору історичних наук, професору Володимиру Греченку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Володимир Анатолійович відзначений нагородою за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Вітаємо Володимира Анатолійовича з почесним званням та бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!