У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбуласьпершість з рукопашного бою, присвячена ХХ-й річниці університету. У змаганнях взяли участь спортсмени  збірних команд   навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції та факультетів університету.

У командному заліку місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

ІІІ місце – команда факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

IV місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

V місце – команда факультету права та масових комунікацій.

Команда-переможець нагороджена перехідним Кубком та диплом          І-го ступеня, а команди-призери – дипломами відповідних ступенів. Переможці та призери в особистій першості отримали грамоти.