За давньою традицією напередодні Нового року бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ отримує подарунки – книги, інші видання у друкованому або електронному форматі. Нещодавно бібліотеці від кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки – завідувач майор поліції Олексій  Прокопенко – було презентовано навчальний посібник «Тактична та тактико-спеціальна підготовка працівників Національної поліції України» за авторством  викладачів кафедри. Посібник стане в нагоді курсантам та слухачам курсів початкової підготовки, підвищення кваліфікації МВС України. У виданні розкрито основні аспекти підготовки працівників Національної поліції до несення служби з охорони публічного порядку та безпеки.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новим надходженням.