Юридична громадськість оголосила всеукраїнську акцію «Подаруй книгу Донецькому національному університету». Раніше така акція пройшла у межах Харківського національного університету внутрішніх справ та інших вищих навчальних закладів України.

Переважна більшість науково-педагогічних працівників та студентів Донецького національного університету вимушені були переїхати до м. Вінниці.

Кафедрою правового забезпечення господарської діяльності були підготовлені для відправки до бібліотеки Донецького національного університету навчальні посібники та підручники, авторами яких є члени кафедри. Всього ­– близько 50-ти примірників.

Працівники кафедри правового забезпечення господарської діяльності звертаються до колег:

«Якщо Ви маєте бажання презентувати свої наукові доробки чи наукові доробки інших авторів для Донецького національного університету, Ви можете зробити це за адресою:

21021, м. Вінниця, вул. 600-річчя, Донецький національний університет, юридичний факультет. Бобковій А. Г. (із позначкою: «Акція «Подаруй книгу»).

Спільними зусиллями ми допоможемо нашим колегам у такий скрутний для них час!».