У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась щорічна науково-практична конференція курсантів, студентів та магістрів «Актуальні проблеми адміністративно-правового забезпечення діяльності Національної поліції України».

У конференції взяли участь працівники Головного управління Національної поліції в Харківській області; вчені, які займаються науковою діяльністю за напрямами роботи конференції; курсанти 1 – 4 курсів, студенти, слухачі магістратури, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи конференції. Участь у роботі науково-практичної конференції взяли представники вищих навчальних закладів України – Національної академії внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Університету державної фіскальної служби України, Інституту кримінально-виконавчої служби, Херсонського факультету Одеського університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України.

Відкрив конференцію проректор університету, доктор юридичних наук Михайло Бурдін, який наголосив на важливості обраної теми у контексті реформ, які сьогодні відбуваються у правоохоронній системі України. Також із доповідями виступили академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 доктор юридичних наук, професор Ольга Безпалова, декан факультету № 1 доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Музичук та ін. Від представників практичних підрозділів участь у дискусії брали заступник начальника СВ ВСП ГУНП в Харківській області (майор поліції) Сергій Плетнев; старший слідчий Слобідського відділу поліції ГУНП в Харківській області Віталій Лагодюк; оперуповноважений відділу карної поліції Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області Велієв Рустам Ельчін огли.

В рамках роботи конференції розглянуто основні новації сучасного адміністративного законодавства, яке регламентує діяльність Національної поліції України; акцентовано увагу на проблемних питаннях, що виникають у практичній діяльності Національної поліції; проаналізовано особливості підготовки поліцейських у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Виступаючі представили змістовні та цікаві доповіді за темою конференції, обговорили висвітлені в доповідях проблеми, вдосконалюючи навички виступу перед аудиторією.

Проведена конференція сприяла залученню курсантів, студентів та магістрів до науково-дослідної роботи, стимулюванню зацікавленості до ознайомлення з особливостями практичної діяльності органів та підрозділів Національної поліції України та підвищенню якості фахової підготовки.