У Слатинському навчально-виховному комплексі відбулася зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ із майбутніми випускниками. На заході були присутні учні Слатинського, Козачолопанського, Токарівського, Безруківського НВК, Черкаськолозівської, Руськолозівської та Прудянської ЗОШ.

Радник ректора університету, академік Олександр Бандурка розповів юнакам і дівчатам про історію університету, особливості вступу та навчання у вищому навчальному закладі, про можливість навчання на військовій кафедрі.

Декан факультету права та масових комунікацій Валерій Московець  розповів учням про створення факультету початкової підготовки університету на громадських засадах на базі Слатинського НВК. В рамках його роботи представники університету читатимуть лекції, проводитимуть заняття з основ правознавства та історії. Раніше такі факультети початкової підготовки були створені у Пересічанській ЗОШ та Дергачівському ліцеї №3.

Також учні переглянули фільм про вищий навчальний заклад та отримали рекламно-іміджеву продукцію університету.