Напередодні проходження стажування у слідчих підрозділах з курсантами університету було проведене бінарне заняття. Його провели старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Віталій Романюк разом зі старшим слідчим слідчого відділення відділу поліції № 4 Шевченківського управління поліції ГУНП у м. Києві капітаном поліції Олександром Кириєнком.

Лектори розповіли курсантам про адаптацію до практичної діяльності, звернули увагу на проблемні питання, пов’язані із застосуванням кримінального процесуального законодавства та надали методичні рекомендації щодо проходження стажування.