До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ та його філій надійшов новий посібник для вивчення навчальної дисципліни «Екологічна етика». Його видано за загальною редакцією доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету права і масових комунікацій університету Олексія Шумила.

У посібнику обґрунтовано основні засади екологічної етики, викладено систему правил та еколого-етичних стандартів, а також нормативно-правове забезпечення захисту тварин від жорстокого поводження. Висвітлено практичні аспекти застосування екологічної етики. Видання містить навчальну програму курсу, завдання, тести та запитання для самоконтролю.

Посібник призначено для студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів вишів усіх спеціальностей, правоохоронців, природоохоронців, членів громадських організацій і всіх, кого цікавить ця проблематика.