Курсанти факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей відвідали Харківський музей Голокосту та історії євреїв.

Єдиний в Україні музей Голокосту та історії євреїв був відкритий у грудні 1996 року. Фонд музею представлений, у першу чергу, архівними документами і матеріалами державного архіву та архіву СБУ Харкова, Києва, Запоріжжя та ін.

Музей також включає науково-просвітній центр «Амі», у якому проходять різноманітні презентації і зустрічі зі спеціалістами, які працюють над темою Голокосту, переглядаються фільми, проводяться лекції, конференції, виставки. Музей постійно поповнюється матеріалами з особистих архівів харків’ян.