Харківський національний університет внутрішніх справ візьме участь у VII спеціалізованій виставці з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини – 2015». Захід проходитиме з 2 по 4 квітня 2015 р. у м. Харкові у приміщенні Палацу спорту (проспект Маршала Жукова, 2) за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Мета виставки – презентація для широких кіл населення міста та області досягнень закладів освіти Харківщини, інших регіонів України, країн СНД, Європи, демонстрація здобутків науково-педагогічних колективів, видавництв та досвід використання інформаційних технологій. Ця інформація допоможе абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу.

Попередню згоду взяти участь у виставці надали навчальні заклади та організації Ізраїлю, Кіпру, Польщі,Франції, Чехії та інших країн.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку та ознайомитися з умовами прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ.