В університеті відбувся випуск 85 працівників поліції категорії «молодший склад», які протягом чотирьох місяців проходили первинну професійну підготовку в Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сертифікати про закінчення курсів первинної професійної підготовки в урочистій обстановці вручили перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор підполковник поліції Михайло Бурдін, проректор Анатолій Клочко та керівництво Інституту післядипломної освіти ХНУВС.

Випускники – представники підрозділів головних управлінь Національної поліції в м. Києві, Київській та Харківській областях – у процесі навчання отримали необхідні для подальшої роботи професійні знання та навички.