Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Амелін, Валентина Сіліверст, Богдан Дмитренко, Віолетта Дубовських, Аліна Чабаненко та Аліна Теребій долучилися до заходу "Правовий Speed-Dating", який відбувся вперше в м. Суми за участі місцевої поліції та практикуючих юристів. Захід було проведено в рамках проекту «ПОЛІС», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США, Центром Європейських ініціатив за підтримки патрульної поліції, Сумського міського центру дозвілля молоді СМР, Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У заході взяли участь представники Управління патрульної поліції в Сумській області та Сумського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. «Правовий Speed-Dating» складався з 5 раундів по 15 хвилин кожен. Учасники повинні були змінювати свого спікера в кожному раунді, тому в них була можливість почути думку всіх спеціалістів. По завершенні заходу проводилася лотерея, де кожен мав можливість виграти еко-сумку з корисною правовою інформацією.