Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти МВС, які залучаються до проведення занять з тактичної та спеціальної фізичної підготовки поліцейських розпочалися у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Керівництвом МВС України Харківський національний університет внутрішніх справ визначено у якості провідного навчального закладу з підвищення кваліфікації викладачів (інструкторів) з тактики. Протягом 12 днів викладачі (інструктори) з тактики – представники Дніпропетровського, Львівського, Одеського, Луганського державних університетів внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України та Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом науково-педагогічних працівників ХНУВС підвищать свої навички з ефективного викладання нового матеріалу, навчаться проводити оцінку ризиків на всіх етапах втручання, пояснювати модель застосування заходів фізичного впливу та надавати пояснення алгоритмів вирішення службових ситуацій. Перед слухачами курсів підвищення кваліфікації виступили т.в.о. ректора ХНУВС підполковник поліції Дмитро Швець та проректор підполковник поліції Михайло Бурдін. Вони поздоровили слухачів курсів з початком навчання, ознайомили їх з основними правами та обов’язками, пообіцяли всебічну підтримку керівництва університету у їхньому прагненні стати ще більш кваліфікованими співробітниками Національної поліції.