Представники факультету № 6 відвідали Комунальний вищий навчальний заклад «Запорізький медичний коледж» Запорізької обласної ради та Медичний коледж Запорізького державного медичного університету. Студентам розповіли про Харківський національний університет внутрішніх справ, ознайомили зі спеціальностями, умовами вступу та інфраструктурою університету.

Також було проведено зустріч із керівництвом навчальних закладів: директором КВНЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР Іриною Варавкою та заступником директора з навчальної роботи Медичного коледжу Запорізького державного медичного університету Ольгою Кілєєвою. Вони обговорили питання щодо подальшої співпраці.

У зустрічі взяли участь доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності Юлія Кириченко та Артем Подорожний, старший викладач кафедри соціології та психології Яна Посохова, голова Наукової студентської ради Владислав Яровий. Робочу групу очолив помічник ректора Валерій Московець.