У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся заключний етап творчого конкурсу «Шевченківські читання–2018». У конкурсі на краще декламування творів Тараса Григоровича Шевченка за перемогу змагалися курсант І курсу факультету №4 Анастасія Чорнява, студентка І курсу факультету №6 Марина Воронкіна, курсант ІІ курсу факультету №2 Оксана Коляда та слухач Інституту післядипломної освіти Артур Кулінич.

Члени журі у складі: завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету №6 Володимира Греченка, начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Наталії Машніцької, завідувача кафедри українознавства факультету №2 Ігоря Чорного, начальника відділу організації освітнього процесу Ірини Рязанцевої та голови журі проректора вишу Анатолія Клочка визначили гран-прі конкурсу. Нагороду отримала курсант І курсу факультету №4 Анастасія Чорнява. Учасників «Шевченківських читань – 2018» привітав перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець.

Наступний етап конкурсу пройде у м. Києві.