У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов Чемпіонат із лижних гонок на першість університету. Всі учасники продемонстрували велику жагу до перемоги. Кожна лижна гонка була цікавою та захоплюючою, спортсмени запекло змагалися за звання найкращої команди.

За підсумками змагань місця розподілились таким чином:

- на дистанції 2 км серед жінок: І місце посіла курсант 1 курсу факультету №4 Катерина Кириченко; ІІ місце – курсант 1 курсу факультету №3 Марина Мигель; ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету №1 Дар’я Бистро;

на дистанції 4 км серед чоловіків: І місце виборов курсант 4 курсу факультету №1 Андрій Терещенко, ІІ місце – курсант 2 курсу факультету №2 Дмитро Анощенко, ІІІ місце – декан факультету №1 полковник поліції Олександр Музичук.

У загальнокомандному заліку І місце посіла команда факультету №1; ІІ місце –  команда факультету №4; ІІІ місце –  команда факультету №6; IV місце - команда факультету №3; місце - команда факультету №2.