"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

2 квітня поточного року у шаховому клубі Харкова «Гагаринець» відбулося відкриття фіналу Чемпіонату Харківської області з шахів. У ньому взяли участь переможці півфінальних змагань серед юнаків та дівчат, спортсмени з обмеженими можливостями, ветерани, а також гросмейстери  та майстри міжнародного класу з шахів. Чемпіонат проходить під патронатом Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної федерації шахів.

Перший віце-президент федерації Геннадій Круговий, відкриваючи турнір, передав вітання спортсменам від президента федерації Сергія Гусарова, побажав успіхів у змаганнях, нових досягнень та перемог і зазначив, що популярність такого виду спорту, як шахи, постійно зростає. І це не дивно, адже шахи – це один із небагатьох видів спорту, яким можуть займатися люди, різні за віком і соціальним статусом. «Завдання нашої федерації – не тільки підтримувати професійний спорт, але й всіляко сприяти залученню найширших верств населення до занять шахами», – зазначив Геннадій Круговий.

Урочисте закриття чемпіонату відбудеться 10 квітня поточного року, під час якого буде оголошено переможців змагань.

 

ВЗГ ХНУВС