2 квітня поточного року у шаховому клубі Харкова «Гагаринець» відбулося відкриття фіналу Чемпіонату Харківської області з шахів. У ньому взяли участь переможці півфінальних змагань серед юнаків та дівчат, спортсмени з обмеженими можливостями, ветерани, а також гросмейстери  та майстри міжнародного класу з шахів. Чемпіонат проходить під патронатом Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної федерації шахів.

Перший віце-президент федерації Геннадій Круговий, відкриваючи турнір, передав вітання спортсменам від президента федерації Сергія Гусарова, побажав успіхів у змаганнях, нових досягнень та перемог і зазначив, що популярність такого виду спорту, як шахи, постійно зростає. І це не дивно, адже шахи – це один із небагатьох видів спорту, яким можуть займатися люди, різні за віком і соціальним статусом. «Завдання нашої федерації – не тільки підтримувати професійний спорт, але й всіляко сприяти залученню найширших верств населення до занять шахами», – зазначив Геннадій Круговий.

Урочисте закриття чемпіонату відбудеться 10 квітня поточного року, під час якого буде оголошено переможців змагань.