Центр сучасного мистецтва у м. Харків «ЄрміловЦентр» відвідали курсанти факультету № 2 разом із куратором групи старшим викладачем кафедри українознавства Наталією Єльніковою.

Вони ознайомилися із театром під час виставки «Курбас у Харкові». Лесь Курбас – режисер-авангардист, який переїхав до Харкова зі своїм театром «Березіль» 1926 року та змінив уявлення про театр у місті.  На початку ХХ століття новий мистецький театральний рух розвинув розуміння театру як постановки, серії дій та образів, створених режисером на сцені. Експозиція зосереджується на виставах «Народний Малахій» (1928), «Алло на хвилі 477» (1929) та «Мина Мазайло» (1929) в театрі «Березіль» у Харкові.

Курсанти роздивлялися експонати та реконструйовані предмети, слухали записи та читали тексти, щоб краще зрозуміти мистецтво, яке створював Лесь Курбас.