У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися змагання серед курсантських команд факультетів та інституту з дисципліни «Автомобільна підготовка», які проводилися кафедрою тактико-спеціальної підготовки.

Змагання проходили у два етапи. Під час теоретичного – курсанти продемонстрували набуті знання з будови автомобіля, безпеки та правил дорожнього руху. Під час практичного етапу представники команд продемонстрували своє вміння керувати легковим автомобілем, виконуючи такі вправи, як змійка, розворот, заїзд у бокс тощо, які входять до програми екзамену ДАІ.

За результатами проведених змагань команди, які продемонстрували найвищий рівень теоретичних знань та практичних вмінь, були нагороджені грамотами.

І місце посіла команда факультету  з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІІ місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІІ місце – навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції.