На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС відбувся круглий стіл на тему «Кримінально – правова охорона прав людини», в роботі якого взяли участь представники наукових гуртків кафедр кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС, кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Перед учасниками засідання з доповіддю «Права людини та гендерний мейнстримінг у кримінальному праві: українські кроки назустріч Стамбульській Конвенції» виступила доцент кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого кандидат юридичних наук Олена Харитонова – експерт Координатора проектів ОБСЄ з питань правової освіти, гостьовий лектор і спікер майстер-класів у рамках гендерних освітніх програм громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

В обговоренні проблемних питань взяли участь всі учасники засідання. Під час підведення підсумків керівники наукових гуртків підкреслили виключну роль науки у реформуванні законодавства України.