Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у VІІ спеціалізованій виставці «Абітурієнт - 2018», що проходила у Виставковому центрі «Іллінський».

Захід став масштабною презентацією ринку освітніх послуг, яка об’єднала провідні навчальні заклади не тільки Сумської області, а й інших областей України. Виставку відвідали учні старших класів шкіл міста Суми та Сумської області. До їх уваги Сумська філія відкрила фотовиставку-презентацію студентського життя, а також криміналістичну виставку, інформаційні матеріали. Відвідувачі поспілкувалися з викладачами та студентами філії. Усі бажаючі отримали вичерпну інформацію про умови вступу до навчального закладу, особливості освітнього процесу, наукового життя, міжнародної діяльності та дозвілля студентів.