У м. Рига (Латвія) відбулася Балтійська олімпіада бойових мистецтв. У ній взяли участь понад трьох тисяч спортсменів з 12 країн світу. Олімпіада з бойових мистецтв цього року проводилася сьомий раз, але вперше, завдяки ініціативі та підтримці Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, у змаганнях взяла участь команда спортсменів-поліцейських Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них – старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, чемпіонка Європи та двократна чемпіонка світу з карате Вікторія Соколова, фахівець факультету № 6 п’ятиразовий чемпіон світу з карате Антон Гідрат, студентки факультету № 6 Тетяна Алімаєва та Валентина Кобізська. Тренер – старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи по карате Юрій Повх.

Виступивши у різних видах карате, спортсмени університету виявили неабияку підготовку та майстерність, здобувши 14 медалей – 4 золотих, 6 срібних та 5 бронзових нагород.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо нових здобутків!