У Харківському національному університеті внутрішніх справ 58 працівників управлінь патрульної поліції в Харківській області, в містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне пройшли курси первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти за програмою «патрульна поліція» та успішно склали комплексний іспит.

Перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець та начальник Управління патрульної поліції у м. Харків Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Олексій Ніколаєв привели до Присяги працівника поліції та урочисто вручили довідки про успішне закінчення первинної професійної підготовки.

Олексій Миколайович привітав випускників з вступом до команди патрульної поліції України і побажав міцного здоров’я та наснаги.

Дмитро Володимирович закликав не зупинятися на досягнутому, не втрачати зв’язок з навчальним закладом та вступати на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ.