Загальна бібліотека університету отримала в дарунок від колективу працівників кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки, яку очолює доктор юридичних наук старший науковий співробітник, майор поліції Олексій Прокопенко, 25 примірників навчального посібника, авторами якого вони є, – «Безпека життєдіяльності».

У виданні розглядаються питання, пов’язані з небезпекою, ризиками, заходами та засобами особистої безпеки працівників поліції в контексті запобігання травматизму та загибелі під час виконання службових обов’язків. Посібник стане в нагоді не тільки для здобувачів вищої освіти вишів МВС, але  й для працівників Національної поліції України.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новим надходженням.