Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 1 Наталія Краснова провела традиційну щорічну країнознавчу вікторину «Чи знаєш ти країну, мову якої вивчаєш?». У змаганнях взяли участь першокурсники факультетів №№ 1–4. Кожна команда складалася з чотирьох курсантів, які виконували різноманітні завдання, присвячені традиціям та звичаям, цікавим місцям, відомим людям та історії англомовних країн. Конкурс складався з двох етапів: перший – змагання між командами, другий – конкурс капітанів. Максимально можлива кількість балів – 70.

Тестові завдання виконувалися на комп’ютерах, за їх результатами було визначено переможців. І місце посіли курсанти факультету № 4 (капітан команди Владислав Антонов), які набрали 58 балів, ІІ місце – курсанти факультету № 3 (капітан команди Ярослав Михалко), які отримали 56 балів, ІІІ місце виборола команда факультету № 1 (капітан команди Юрій Смирнов) – 55 балів і IV місце у команди факультету № 2 (капітан команди Владислав Степаненко), яка заробила 41 бал.

Проведений конкурс показав не тільки хороше володіння англійською мовою, але й високий загальноосвітній рівень курсантів, їх широкий світогляд та міцні знання з суміжних дисциплін.