На ранковому шикуванні особового складу навчального закладу ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив медалі та грамоти спортсменам, які вибороли призові місця на змаганнях з карате, греко-римської боротьби та гирьового спорту.

У м. Рига (Латвія) відбулася Балтійська олімпіада бойових мистецтв. Виступивши у різних видах карате, спортсмени університету  старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, чемпіонка Європи та двократна чемпіонка світу з карате Вікторія Соколова, фахівець факультету № 6 п’ятиразовий чемпіон світу з карате Антон Гідрат, студентки факультету № 6 Тетяна Алімаєва та Валентина Кобізська здобули 14 медалей – 4 золотих, 6 срібних та 5 бронзових нагород.

У м. Львів пройшов чемпіонат ФСТ «ДИНАМО» України з гирьового спорту серед команд ВНЗ МВС України. Перемогу у змаганнях виборов курсант четвертого курсу факультету № 1 Артур Пісковець, друге місце – курсант другого курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк, треті місця – курсант першого курсу факультету № 3 Владислав Свічкар та курсант першого курсу факультету № 2 Вадим Коковін. У загальнокомандному заліку команда університету посіла 2 місце.

У м. Харків відбулися щорічні обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з греко-римської боротьби. Золото отримав курсант третього курсу факультету № 1 Костянтин Пупко, срібну медаль завоював курсант третього курсу факультету № 3 Владислав Бєлошов, бронзові медалі отримали студент другого курсу факультету № 6 Кирило Молнар, курсант другого курсу факультету № 2 Станіслав Терехов та курсант другого  курсу факультету № 2 Олександр Петько.

Бажаємо спортсменам успіхів та майбутніх перемог!