На базі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли навчання з протидії масовим заворушенням підрозділу тактико-оперативного реагування (ТОР) Управління патрульної поліції м. Харкова. Протягом місяця 38 патрульних поліцейських набували нових знань з протидії груповим порушенням громадського порядку. Слід зазначити, що вони пройшли первинну професійну підготовку в Інституті післядипломної освіти ХНУВС, і вже мають досвід практичної діяльності. Заняття з ними проводили інструктори відділу тактичної підготовки Департаменту патрульної поліції.

Навчання з протидії масовим заворушенням проводилися в умовах, максимально наближених до реальних із залученням статистів. Застосовувалися петарди, димові шашки та інші піротехнічні засоби, які найчастіше використовуються протестувальниками. Поліцейські відпрацьовували формації, які застосовуються працівниками поліції у разі виникнення конфліктних ситуацій під час проведення різних масових заходів – концертів, спортивних змагань, демонстрацій. Вони також організовували супровід автомобіля, евакуацію поранених тощо. Оцінювалися командна робота, злагодженість дій, стресостійкість та ін.