Харківський національний університет внутрішніх справ був визначений керівництвом МВС провідним навчальним закладом з організації підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної підготовки. Протягом двох тижнів 16 працівників Дніпропетровського, Львівського, Луганського та Одеського державних університетів внутрішніх справ, а також Донецького юридичного інституту та Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли курс підвищення кваліфікації.

Особлива увага під час навчання приділялася тактиці самозахисту та патрулювання, а також методиці організації та проведення занять з моделювання ситуацій службової діяльності.

Свідоцтва та сертифікати про підвищення кваліфікації випускникам курсів вручив проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко. Він побажав слухачам курсів успіхів у подальшій роботі, постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень та не втрачати зв'язок один з одним.