19-20 квітня 2018 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться другий тур конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів та студентів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання.

За результатами першого туру було відібрано 11 наукових робіт курсантів, студентів та слухачів магістратури за номінаціями:

1.   Кримінальне право і кримінологія;

2.   Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза;

3.   Економічні науки та фінанси;

4.   Адміністративно-правові науки;

5.   Цивільно-правові науки;

6.   Інформаційні технології та кібербезпека;

7.   Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка;

8.   Суспільні науки;

9.   Психологічне забезпечення;

10. Науки оборонної та безпекової сфери держави;

11. Оперативно-розшукова діяльність та спеціальна техніка.

У складі конкурсних комісій другого туру конкурсу Харківський національний університет внутрішніх справ будуть представляти:

- професор кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Михайло Щербаковський;

- професор кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Микола Перепелиця;

- доцент кафедри інформаційних технологій факультету № 4 Володимир Тулупов;

- професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна;

- завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Володимир Греченко.

Член оргкомітету конкурсу – перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець.