Перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець провів стройовий огляд курсантів факультетів № 1 та № 4 вишу для підготовки особового складу до носіння літнього однострою.

Під час проведення стройового огляду Дмитро Володимирович зазначив, що однострій поліцейського дає можливість громадянам усвідомити, що перед ними знаходиться страж правопорядку, тому охайний зовнішній вигляд поліцейського, суворе дотримання встановлених правил носіння однострою разом із належним виконанням службових обов’язків, сприяють формуванню у населення позитивного іміджу нової поліції. Курсант університету повинен бути прикладом дисциплінованості, належного виконання статутних норм та правил носіння форменого одягу.

За результатами проведеного стройового огляду було зроблено висновок, що курсанти готові до носіння літнього однострою.