Бібліотека  Харківського національного університету внутрішніх справ презентує університетській спільноті монографію кандидата юридичних наук  Дмитра Усова «Кримінально-правова характеристика розголошення державної таємниці» за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора Олексія Литвинова, яка вийшла за рекомендацією Кримінологічної асоціації України.

У монографії розглядається комплекс теоретичних і практичних питань сучасного стану кримінально-правового забезпечення не розголошення державної таємниці. Автором розглянуті важливі питання формування кримінально-правової характеристики злочину, передбаченого ст. 328 Кримінального кодексу України. Запропоновано  заходи, щодо удосконалення окремих напрямів діяльності правоохоронних органів,  серед яких і запобігання розголошенню державної таємниці.

Монографія стане у нагоді науковцям, курсантам і студентам вищих навчальних закладів.